לפני שנים רבות, בעיירה קטנה בשרון, חייתה לה משפחה. אבא, אמא וארבעה ילדים. נעם הבכור, מירי השניה, ניר ותמר הצעירים…

נעם ומירי זה אנחנו. הפרש הגילים ביננו קטן ובילינו ילדות משותפת. הרבינו לשחק יחד במשחקי דמיון ויצירה, להקניט קצת זו את זה ולדאוג האחד לשניה. אחר כך בגרנו, כל אחד מאיתנו פיתח תחביבים ותחומי עניין משלו, הקמנו משפחות וקריירות. נעם, הבכור, הקים חברות תכנה ואלקטרוניקה ועסק בקרמיקה, ציור, תכשיטנות ובענייני רוח. מירי, האחות הצעירה שהעריצה אותו, עבדה כמהנדסת שנים רבות, צילמה, סרגה, תפרה וחרזה חרוזים.

ברקע תמיד היה חלום כזה, ליצור משהו יחד. אבל תמיד הזמן לא התאים, הנושא לא היה מדויק, מין חלום מתעתע כזה.

נעם החל את דרכו בצורפות כתחביב כבר לפני למעלה משלושים שנה, בזמן שלמד באוניברסיטה. במשך השנים השתלם במקומות שונים ובטכניקות שונות. לפני מספר שנים, בשל עומס החיים, לקח פסק זמן מהעיסוק בתחביב.

בשנים האחרונות גם מירי התחילה ללמוד צורפות. בתחילה כתחביב ואחר כך כתשוקה. נעם החליט להצטרף אליה ללימודים ופתאום נוצר חיבור מדהים.

שנינו יחד וכל אחד לחוד יצרנו, ביקרנו עבודות ודיברנו בלי סוף על עולם התוכן המשותף שלנו. הקמנו חדר עבודה משותף, רכשנו מיומנויות וציוד יחד ופתאום – הנה החלום מתגשם! החלטנו לצאת לדרך ולהקים חנות משותפת בה נציג שנינו את היצירות שלנו. כל אחד וסגנונו, כל אחת והייחוד שלה. וכמו תמיד, אנחנו מנסים לתת למשותף ולשונה ליצור שלם גדול יותר מאשר כל אחד משנינו לחוד. נעם מביא את הדמיון הפרוע, את האנרגיה והסערה, ומירי, בקצב איטי יותר, רוח נשית ועדינה יותר, עם ניצוצות וצבע. מתוך כבוד הדדי ואהבה רבה אנחנו בונים את רוח המותג שלנו ומזמינים את כולם להציץ ולבחור לעצמם או עבור האהובים עליהם קצת מזה וקצת מזה, פעם כך ופעם אחרת.